Výsledky z akcie (490 účastníkov)

Kompletné výsledky z akcie nájdete na: https://www.sportsofttiming.sk/sk/zavod/overview/7240

Zobraz výsledky pre trať:
a kategóriu:

Typ trate : Detská trať 5km

Kategória : Starší chlapci 10 - 14 rokov (Detská trať 5km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (1.)832 Maxim H. CYKLO ČAJKA RACING 00:10:18.01
2. (2.)807 Denis S. cyklospiš 00:10:32.01
3. (3.)838 Felix H. CYKLO SPIŠ 00:11:11.50
4. (4.)833 Igor H. 00:11:13.76
5. (5.)831 Denis T. 00:11:14.25
6. (6.)835 Daniel U. 00:11:17.13
7. (8.)834 Kamil U. 00:11:42.75
8. (9.)829 Matúš P. 00:11:44.00
9. (10.)840 Nicolo P. 00:11:49.25
10. (12.)836 Filip J. 00:12:41.00
11. (14.)825 Matúš M. 00:12:42.24
12. (15.)846 Matej H. 00:13:10.75
13. (19.)804 Tomáš G. 00:14:00.49
14. (23.)805 Jozef G. 00:14:33.75
15. (25.)812 Erik S. 00:14:37.98
16. (32.)828 Daniel Gustáv B. 00:15:12.23
17. (33.)839 Oliver B. 00:15:24.48
18. (38.)803 Oliver J. 00:16:10.47
19. (42.)849 Dario N. 00:17:19.47
20. (44.)819 Michal J. 00:18:08.45

Kategória : Mladší chlapci 5 - 9 rokov (Detská trať 5km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (7.)823 Šimon M. 00:11:23.50
2. (17.)826 Michal V. 00:13:27.37
3. (20.)824 Adam J. 00:14:07.48
4. (22.)837 Dominik M. 00:14:32.48
5. (26.)813 Karol Č. CK MŠK Kežmarok 00:14:47.73
6. (27.)806 Andrej C. 00:14:50.99
7. (28.)850 Martin U. 00:14:56.99
8. (29.)844 Oliver V. 00:14:57.98
9. (30.)816 Jakub S. 00:14:59.98
10. (34.)810 Miroslav Ž. 00:15:34.48
11. (35.)830 Šimon B. 00:15:55.48
12. (36.)847 Karol M. 00:16:02.47
13. (39.)845 Matej G. 00:16:10.48
14. (40.)848 Lukáš H. 00:16:22.35
15. (41.)842 Richard D. 00:17:19.46
16. (43.)811 Jakub M. Maraton.bike 00:17:51.21
17. (45.)808 Tobias S. cyklospiš 00:19:00.95
18. (46.)802 Adam B. 00:20:35.31
19. (47.)843 Filip D. 00:20:48.08
20. (49.)815 Richard S. 00:23:43.91
0 Jakub S. DN:St:ar.ts
0 Richard S. DN:St:ar.ts

Kategória : Staršie dievčatá 10 - 14 rokov (Detská trať 5km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (11.)814 Šarlota Č. CK MŠK Kežmarok 00:12:24.25
2. (13.)827 Dorota J. 00:12:41.36
3. (16.)822 Sára B. 00:13:15.50
4. (18.)818 Lujza G. 00:13:59.48
5. (21.)841 Julia V. cyklospiš 00:14:11.73
6. (24.)820 Timea J. 00:14:35.99
7. (31.)821 Timea H. 00:15:10.23

Kategória : Mladšie dievčatá 5 - 9 rokov (Detská trať 5km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (37.)817 Tatiana S. 00:16:03.23
2. (48.)801 Adelka D. 00:23:37.79
3. (50.)809 Adela G. 00:23:59.66
0 Tatiana S. DN:St:ar.ts

Typ trate : Family trať - 10 km

Kategória : Starší chlapci (Family trať - 10 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (1.)728 Martin C. CK MŠK Kežmarok 00:16:50.92
2. (3.)706 Martin M. PROefekt team 00:18:11.28
3. (6.)720 Erik J. 00:19:59.27
4. (8.)704 Filip N. CK MŠK Kežmarok 00:20:14.76
5. (10.)714 Michal Š. Bardejov 00:20:57.02
6. (11.)723 Daniel M. ( drahomir1) Alfavlci Trhovište 00:21:37.01
7. (14.)730 Simon S. ( jaroslavsmolka) PROefekt KOŠICE 00:21:46.50
8. (22.)710 Leonard A. 00:26:16.40
9. (24.)736 Kristian F. 00:27:00.97
10. (25.)734 Sebastian B. 00:27:02.22
11. (31.)712 Štefania D. 00:30:45.71

Kategória : ŠKODA Family dospelý 18 a viac rokov (Family trať - 10 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (2.)727 Miroslav P. CK MŠK Kežmarok 00:16:51.04
2. (4.)705 Ivan M. PROefekt team 00:18:12.03
3. (5.)719 Lubos J. 00:19:58.89
4. (7.)703 Marek N. CK MSK Kezmarok 00:20:14.53
5. (9.)713 Ivan Š. Bardejov 00:20:57.02
6. (12.)721 Drahomir M. ( drahomir1) Alfavlci Trhovište 00:21:37.60
7. (13.)729 Jaroslav S. ( jaroslavsmolka) Bukovec 00:21:46.50
8. (16.)707 Martin R. Discover Cycling 00:21:51.25
9. (17.)715 Pavol K. SB Seňa Biker 00:25:35.73
10. (19.)717 Tímea K. 00:25:36.23
11. (21.)709 Jaroslav A. 00:26:15.72
12. (23.)735 Pavol R. 00:27:00.47
13. (26.)733 Rastislav H. 00:27:02.47
14. (27.)724 Ivana F. 00:29:23.45
15. (29.)739 František K. 00:29:36.45
16. (32.)711 František D. 00:30:46.47
17. (34.)737 Michal C. CIRO BIKE TEAM POPRAD 00:32:44.67
18. (35.)741 Milan M. 00:36:03.91
19. (38.)722 Daša P. 00:41:13.86
20. (40.)701 Radovan R. ŠKODA BIKE TEAM AUTOVES 00:45:21.09
21. (41.)731 Peter G. 00:45:57.33
0 Rastislav M. Spojená škola internátna Levoča DN:St:ar.ts

Kategória : Staršie dievčatá (Family trať - 10 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (15.)708 Martina R. CYKLISTICKÁ TOUR 00:21:50.01
2. (30.)740 Nela K. 00:29:36.45

Kategória : Mladší chlapci (Family trať - 10 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (18.)716 Matias K. SB- Seňa Bikers 00:25:35.73
2. (28.)725 Andrej F. 00:29:24.87
3. (36.)742 Maxim M. 00:36:03.91
4. (39.)702 Alex R. ŠKODA BIKE TEAM AUTOVES 00:45:20.46

Kategória : Mladšie dievčatá (Family trať - 10 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (20.)718 Olívia K. 00:25:36.23
2. (33.)738 Lujza C. CIRO BIKE TEAM 00:32:37.18
3. (37.)726 Nela D. 00:41:13.40
4. (42.)732 Tamara G. 00:45:58.58

Typ trate : Krátka trať - 25 km

Kategória : KŠ - Kadeti 15 - 16 rokov (Krátka trať - 25 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (1.)525 Roman V. CyS - Akadémia Petra Sagana 01:07:23.00
2. (13.)521 Tadeáš F. 01:22:51.89
3. (38.)545 Adam D. CK Energia Svit 01:49:24.20

Kategória : MŠ - Muži 19 a viac rokov (Krátka trať - 25 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (2.)536 Tomas Z. Cyklo ŠK Jablonica 01:08:48.49
2. (3.)539 Peter S. KST BESKYD Svidnik 01:12:44.46
3. (4.)547 Martin Ž. Outsitzer 01:13:44.57
4. (5.)537 Matúš Š. KPHC Turčianske Teplice 01:14:24.45
5. (6.)511 Denis Š. cyklo spak 01:18:19.67
6. (7.)541 Peter S. ŠK Cyklo-Tour Sereď 01:18:20.03
7. (8.)507 Tomáš K. 01:19:32.92
8. (9.)535 Dominik B. Bike klub Brezovica 01:19:49.92
9. (10.)540 Stanislav Z. 01:19:50.91
10. (12.)538 Jozef K. Kst Beskyd 01:21:44.15
11. (15.)587 Vladimír L. ESAT.sk 01:25:36.88
12. (16.)524 Samuel M. Prešov 01:25:37.12
13. (17.)523 Peter F. ( F39Peter) 01:26:23.61
14. (18.)543 Pavol F. 01:26:40.36
15. (19.)517 Slavomir J. ( hunt9) Gelnica 01:27:32.56
16. (20.)510 Libor M. 01:27:50.36
17. (22.)516 Ladislav H. ŠK Topoľčianky 01:28:48.85
18. (23.)519 Ivan Kolačan ( koiv1001) K K Racing 01:30:23.59
19. (25.)542 Martin V. Cykloklub IRIS Prešov 01:32:07.82
20. (26.)526 Jan Š. 01:34:14.06
21. (27.)574 Damián N. 01:34:54.80
22. (28.)530 Vincent B. 01:34:57.55
23. (30.)590 Jakub G. TODOS Košice s.r.o. 01:37:56.79
24. (32.)546 Vendelin P. 01:40:29.76
25. (33.)528 Michal F. 01:41:26.50
26. (39.)544 Kamil D. CK ENERGIA SVIT 01:49:24.45
27. (41.)586 Boris Ž. 01:51:37.18
28. (42.)579 Jiří H. 01:53:02.67
29. (43.)518 Peter K. CK Energia Svit 01:53:11.17
30. (45.)589 Jozef V. 01:53:50.41
31. (46.)509 Matúš M. ŠKODA BIKE TEAM ŠAS 01:54:17.52
32. (47.)532 Jozef S. 01:54:25.52
33. (49.)531 Jozef Š. Šarišské Dravce 01:54:31.16
34. (50.)591 RastikSVK Blackbike 02:02:52.11
35. (52.)503 Dušan B. 02:06:53.57
36. (54.)585 Peter T. ŠKODA BIKE TEAM 02:12:08.00
37. (56.)513 Tomáš O. 02:13:38.52
38. (59.)502 Jozef S. 02:20:23.73
39. (60.)506 Tomáš G. 02:21:33.46
40. (61.)504 Marián L. 02:30:21.15
41. (62.)576 Roland R. 03:17:04.06
42. (63.)578 Oto S. Prešov 04:05:10.22
43. (64.)573 Martin K. POHO 04:05:10.22
44. (65.)571 Dávid G. 04:05:10.22
45. (66.)575 Adam K. 04:05:10.22
46. (67.)577 Ján K. 04:05:10.28
572 Gabriel N. DN:Fi:ni.sh
0 Peter L. DN:St:ar.ts
0 Rastislav D. ISAKO šport DN:St:ar.ts
0 Milan K. Enduro DN:St:ar.ts

Kategória : ZKŠ - Kadetky 15 - 16 rokov (Krátka trať - 25 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (11.)515 Barbora H. Športový klub Topoľčianky 01:20:58.16
2. (36.)584 Viktória Z. PRAVNO CYCLING TEAM 01:43:18.37
3. (37.)588 Kristina P. CK MŠK Kežmarok 01:48:36.70
4. (44.)582 Alexandra Č. ( Emilianio) CK MŠK Kežmarok 01:53:21.68

Kategória : Z - Ženy 19 a viac rokov (Krátka trať - 25 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (14.)581 Zuzana K. 01:24:42.88
2. (21.)533 10adidas10 Cyklistický klub Energia Svit 01:28:14.35
3. (29.)580 Miroslava G. ŠK Železiarne Podbrezová a.s. 01:36:25.54
4. (34.)527 Zuzana M. Infodoktor.sk 01:41:38.75
5. (35.)514 Zuzana B. Vrutky 01:42:01.75
6. (40.)520 Denisa J. 01:51:32.93
7. (48.)529 Katarína Š. Šarišské Dravce 01:54:30.66
8. (51.)512 Dana K. 02:02:54.85
9. (53.)508 Marianna K. ŠKODA BIKE TEAM ŠAS 02:12:07.78
10. (55.)592 Žaneta B. Radoma 02:12:44.53
11. (57.)583 Zuzana H. BAJKERKY 02:18:46.23
12. (58.)505 Jana V. ŠKODA BIKE TEAM 02:20:23.47

Kategória : J - Juniori 17 - 18 rokov (Krátka trať - 25 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (24.)522 Filip J. CyS - Akadémia Petra Sagana 01:31:19.83
2. (31.)501 Šimon U. 01:38:07.78

Typ trate : E-BIKE - Stredná trať - 50 km

Kategória : Elektrobike muži 17 a viac rokov (E-BIKE - Stredná trať - 50 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (1.)383 Igor Z. 01:56:07.12
2. (3.)390 Branislav C. TUV SUD 02:02:38.32
3. (4.)382 Andrej G. 02:09:21.56
4. (5.)388 Miroslav F. Košice 02:15:17.40
5. (6.)384 Martin K. 02:43:59.77
391 Kamil K. DN:Fi:ni.sh
385 Matej D. DISKONTO DN:Fi:ni.sh
381 Stefan O. ( Stefan61) CK Spišský Stvrtok DN:Fi:ni.sh
0 Anton K. DN:St:ar.ts

Kategória : Elektrobike ženy 17 a viac rokov (E-BIKE - Stredná trať - 50 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (2.)387 Natália M. Maraton.bike 01:59:43.59
2. (7.)389 Martina C. 02:58:39.00
386 Zuzana R. DISKONTO DN:Fi:ni.sh

Typ trate : Stredná trať - 50 km

Kategória : M - Muži 19 - 39 rokov (Stredná trať - 50 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (1.)230 Radovan B. SUNCYCLE.sk Cycling Team 02:12:12.20
2. (4.)169 Michal P. ebajk racing 02:17:48.71
3. (5.)211 Peter F. Sportakus Cycling Team 02:18:28.06
4. (6.)153 Róbert G. MTBIKER 02:19:36.56
5. (11.)179 Daniel M. 02:23:05.02
6. (12.)206 Branislav G. TOP SPORT TEAM 02:24:16.27
7. (13.)113 Michal B. PRO CYCLING AONE 02:26:09.81
8. (15.)315 Marek V. 02:28:13.74
9. (17.)195 Filip R. ProSport Team Košice 02:30:51.22
10. (21.)186 Matúš F. Nature BIKE 02:34:18.44
11. (22.)246 Martin D. ( xdanko00) 02:34:43.96
12. (23.)209 Pavol Ž. TOP SPORT TEAM 02:35:00.69
13. (31.)255 Maroš Glevaňák ( Glevo) MTBIKER 02:37:49.19
14. (32.)164 Erik G. ( 110ericko) CK ROUTE 66 Brezno 02:38:09.99
15. (33.)151 Jan Z. ( janzuber) Chkebnice 02:38:33.66
16. (36.)166 Daniel Z. 02:40:12.90
17. (37.)168 Marián S. Blackbike.sk 02:40:38.40
18. (40.)324 Tomáš S. 02:41:55.64
19. (44.)107 Branislav B. ( Riddic5) CK Spišský Štvrtok 02:45:43.86
20. (47.)131 Peter F. ( Fiffo) Spišské Tomášovce 02:48:13.09
21. (48.)154 Miroslav M. ( MiroslavMedvec) 02:48:27.84
22. (58.)185 Marián F. Gelnica 02:51:41.32
23. (60.)143 Dominik B. 02:52:48.24
24. (63.)253 Roman K. pixeler.sk 02:53:03.81
25. (67.)102 Adam P. 02:54:29.04
26. (71.)137 Radovan F. 02:56:55.78
27. (73.)325 Jaroslav Č. 02:58:24.52
28. (76.)264 Ľubomír K. ( lubo.k) PROefekt team 02:58:29.27
29. (81.)272 Jozef T. CASSOVIA REALITAS Race 03:00:18.34
30. (82.)313 Matej K. Košice 03:00:26.34
31. (88.)130 Vladimír Ž. CK Spišský Štvrtok 03:03:53.49
32. (95.)207 Štefan M. 03:07:28.20
33. (98.)114 Tibor P. Stupava 03:07:44.70
34. (106.)263 Samuel Z. 03:11:37.17
35. (110.)160 Tomáš M. ( tomasmincak) CK Energia Svit 03:13:44.16
36. (115.)273 Samuel B. ( Samuellson-bc) 03:16:11.65
37. (121.)150 Maroš V. 03:21:27.10
38. (127.)208 Robert H. 03:23:39.34
39. (130.)191 Pavol B. 03:26:51.56
40. (131.)215 Samuel C. 03:26:56.10
41. (135.)214 Matúš M. 03:29:56.29
42. (136.)271 Matej F. 03:31:38.78
43. (142.)262 Fernando Dallabeneta ( dallabeneta) JOIN uniquepeople.sk 03:33:35.02
44. (144.)183 Tomas B. Time4Fun 03:35:13.00
45. (152.)244 Ivan P. vibration.sk 03:40:24.96
46. (155.)310 Tomáš S. 03:45:31.19
47. (156.)326 Martin G. 03:45:51.68
48. (160.)199 Adrián K. 03:51:38.64
49. (163.)307 Jozef Mário J. 03:54:28.86
50. (165.)269 Daniel D. 03:56:12.35
51. (166.)314 Ondrej M. 03:56:35.86
52. (177.)257 Lukáš L. 04:19:52.93
53. (186.)110 Martin K. 04:35:58.62
54. (187.)190 Ernest K. 04:40:31.29
55. (188.)197 Matúš Lenhart ( emel) 04:51:19.71
56. (189.)268 Štefan V. 04:51:19.96
121 Róbert Š. Moris Slovakia DN:Fi:ni.sh
252 Oliver Š. BIG BIKE team DN:Fi:ni.sh
319 Michal G. DN:Fi:ni.sh
0 Peter C. DN:St:ar.ts
0 Matej M. BH-MARATON.BIKE DN:St:ar.ts
0 Miroslav K. ( migel049) ASSOPROGRESS DN:St:ar.ts
0 Peter H. MTB Slovenský opál DN:St:ar.ts
0 Ing.martin B. Zarana Lapaj Barana DN:St:ar.ts
0 Richard M. DN:St:ar.ts
0 Joko Š. Tandem DN:St:ar.ts
0 Marek V. ( vandlikmarek) BH-MARATON.BIKE DN:St:ar.ts
0 Marek K. DN:St:ar.ts

Kategória : MM - Muži Masters B 40 - 49 rokov (Stredná trať - 50 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (2.)198 Michal D. ( michal.dubovec) InShape.sk 02:12:49.86
2. (3.)266 Tomáš H. ProSport Team Košice 02:15:45.08
3. (7.)227 Martin B. ( bmartin) Športservis Team 02:19:36.57
4. (8.)152 Ľubomír O. Bike4you Hlohovec 02:20:31.54
5. (9.)309 Miloš Sopko ( emsi) BH-MARATON.BIKE 02:21:03.29
6. (14.)177 Tomáš S. CK MŠK Kežmarok 02:27:13.00
7. (16.)128 Martin Holiš ( hoblik) Bike4you Hlohovec 02:30:19.47
8. (18.)320 Miroslav F. ProSport Team Košice 02:31:48.22
9. (20.)145 Martin B. Vetroplachmagazin 02:33:42.71
10. (25.)123 Peter J. ( joppik) 02:35:53.93
11. (26.)146 Slavomír Š. CYKLOŠPAK 02:36:13.43
12. (28.)311 Jozef M. Bike klub LIPA 02:37:26.93
13. (29.)161 Martin H. ( MaRRos) CK Energia Svit 02:37:30.17
14. (30.)248 Roman S. Kosice 02:37:32.99
15. (39.)210 Cyril V. 02:41:14.15
16. (41.)196 Ján Š. ( jasik) Spišská Belá 02:43:41.88
17. (42.)159 Michal K. ruzomberok.bike 02:43:47.37
18. (43.)256 Nándor K. Salgótarjáni HKE 02:45:42.11
19. (46.)301 Patrik P. Bike4you Hlohovec 02:47:44.59
20. (50.)247 murko444 02:48:35.59
21. (51.)323 Ján J. 02:48:35.59
22. (54.)228 Rudolf D. ( rudolfdubaj) Dubaj Family Zvolen 02:49:18.34
23. (55.)224 Jozef L. Sokol 02:49:58.08
24. (56.)184 Rene S. Stropkov 02:50:10.83
25. (57.)182 Ján Š. ( Jano81) Kráľova Lehota 02:50:18.86
26. (59.)127 Radoslav I. CYKLOmax - Poprad 02:52:11.06
27. (62.)243 Jan Blanar ( speedyenergy) 02:52:58.31
28. (66.)317 Michal S. ( michalschenk73) Dolný Kubín 02:54:10.80
29. (69.)249 Slavo Š. Buena Vista cycling club 02:55:07.29
30. (74.)126 Marek Š. Cyklomax Poprad 02:58:26.52
31. (75.)223 Peter J. 02:58:27.52
32. (78.)213 Michal M. 03:00:10.76
33. (79.)321 Viktor H. ŠK Pegas Košice 03:00:17.50
34. (80.)222 vladi78 03:00:18.09
35. (83.)122 Martin S. Škoda Team Auto Gabriel 03:00:27.51
36. (85.)141 Michal C. TATRAVAGÓNKA V POHYBE 03:01:01.25
37. (90.)108 Roman K. ( Romanks) Lýtka ako žehličky 03:05:04.97
38. (91.)163 Peter Daruľa ( PeterKE) Košice 03:05:35.72
39. (92.)212 Štefan B. ( Stevik221) SCK Poprad 03:05:50.71
40. (96.)304 Martin J. 03:07:32.95
41. (99.)176 Vlastimil C. ( vlastoch) Košice 03:08:08.45
42. (100.)237 Peter K. 03:09:20.44
43. (101.)157 Martin Č. ( martinko76) Poprad 03:09:32.20
44. (103.)140 Peter R. CK LEV Levoca 03:10:08.18
45. (104.)234 Matúš D. HPH Kežmarok 03:10:37.26
46. (107.)187 Peter D. ( Peter1982) CK Energia Svit 03:12:09.17
47. (108.)245 Milan H. Bike klub Madridská THC 03:12:23.92
48. (109.)178 Roman V. Cyklistický klub Rimavská Sobota 03:12:40.52
49. (111.)259 Tomáš Š. Nováčany 03:14:34.65
50. (117.)162 Bohumil K. 03:17:31.38
51. (118.)221 Martin S. CK Energia Svit 03:19:34.88
52. (123.)144 Jozef L. ( Dodik1) SK Profi-Bike 03:22:50.84
53. (129.)236 Róbert G. 03:25:47.32
54. (132.)116 Martin B. ŠKODA BIKE TEAM Todos Bratislava 03:26:57.32
55. (137.)312 Marcel H. ( Marcel2808) CykloŠpak 03:31:50.28
56. (141.)138 Marcel B. Jaklovce 03:33:12.53
57. (145.)117 vladino9 Skoda Bike Team 03:35:55.25
58. (147.)231 Lubomir G. Cyklo Klub Spišsky Štvrtok 03:36:47.99
59. (150.)261 Lubomir R. ( lubo179) 03:39:15.73
60. (154.)103 Ivan J. Los Debilos 03:44:07.44
61. (158.)225 Zdenko F. 03:48:46.41
62. (161.)217 Peter Š. 03:53:21.18
63. (164.)115 Karol G. Košice 03:55:21.61
64. (168.)201 Marek H. CK MŠK Kežmarok 04:03:40.55
65. (169.)233 Erich N. Spisska Nova Ves 04:07:07.53
66. (170.)120 Rudolf S. ŠKODA BIKE TEAM 04:09:03.76
67. (171.)205 Ján K. 04:09:05.77
68. (173.)203 Jozef P. ( jimmino) 04:13:06.48
69. (175.)156 Marek H. 04:18:06.96
70. (179.)218 Robert H. Poprad 04:20:35.93
71. (180.)112 Marek R. Zoncolan Pro 29 Levoča 04:21:38.67
72. (182.)204 Martin V. 04:25:53.64
73. (184.)250 Marek K. 04:32:16.10
74. (185.)251 Boris Š. 04:32:16.39
75. (192.)134 Zoltán S. 05:10:47.07
180 Juraj B. ( juro59) Hnilčík DN:Fi:ni.sh
119 Slavomír K. ( slavokover) Moris Slovakia Košice DN:Fi:ni.sh
139 Cyprián K. Levoča DN:Fi:ni.sh
0 Pavol K. DN:St:ar.ts
0 Michal M. DN:St:ar.ts
0 Juraj K. DN:St:ar.ts
0 Mário K. MaViAgi DN:St:ar.ts
0 Daniel M. DN:St:ar.ts
0 Ľubomír B. ASSOPROGRESS DN:St:ar.ts
0 Peter K. TREKbikesBB DN:St:ar.ts

Kategória : MB - Muži Masters C 50 - 59 rokov (Stredná trať - 50 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (10.)220 Peter B. Cyklistický klub Energia Svit 02:22:06.03
2. (27.)133 Ján Š. CYKLOŠPAK 02:37:24.92
3. (35.)232 Vladimír P. CK Energia Svit 02:39:58.66
4. (38.)258 Dušan F. ProSport Team Košice 02:40:40.16
5. (45.)142 Miroslav B. 02:45:48.86
6. (49.)216 Karol T. PROefekt Team 02:48:29.59
7. (52.)318 Ján V. 02:48:38.61
8. (53.)239 Petr L. ( elvila) 02:49:02.84
9. (61.)240 Karol H. 02:52:51.07
10. (65.)158 Ján Štesko ( janstesko) BIG BIKE team 02:53:52.30
11. (86.)167 Rudolf Sabol ( neron) 03:01:08.00
12. (93.)192 Milan G. 03:07:01.21
13. (97.)174 Ladislav C. Spedos Slovensko 03:07:42.45
14. (105.)129 Jozef G. 03:11:14.68
15. (113.)193 Peter C. ( bedi) 03:15:00.91
16. (116.)106 Juraj H. Los Debilos 03:16:52.89
17. (139.)200 Štefan L. 03:32:49.27
18. (140.)188 Peter F. Nature BIKE 03:33:09.02
19. (143.)181 Jozef K. Cyklocentrum Plus Trnava 03:34:27.26
20. (146.)104 Martin B. Los Debilos Partizanske 03:36:07.75
21. (149.)135 Július Š. bez klubu 03:39:15.73
22. (151.)118 Kamil K. ŠKODA BIKE TEAM ŠAS 03:40:20.23
23. (153.)235 Anton R. 03:43:57.45
24. (162.)267 Peter J. 03:54:28.61
25. (181.)105 Milan C. Los Debilos 04:24:15.20
26. (183.)327 Robert V. 04:29:53.36
27. (190.)101 Dalibor P. Vachta 04:54:22.18
28. (191.)111 Igor K. 05:06:15.60
29. (193.)136 István S. 05:10:47.32
0 Ondrej B. ( Obckrs) Cyklistický klub Rimavská Sobota DN:St:ar.ts

Kategória : J - Juniori 17 - 18 rokov (Stredná trať - 50 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (19.)302 Michal D. 02:32:06.72
2. (24.)132 Šimon J. 02:35:49.44
3. (34.)316 Filip G. CK Spišský Štvrtok 02:39:29.66
4. (70.)260 Jeremy S. KAKTUS BIKE-TEAM Bratislava 02:55:38.04
5. (72.)165 Jakub M. Harmanec 02:58:16.27
6. (77.)149 Dominik M. Time4fun 02:59:23.76
7. (94.)170 Tadeáš G. BIG BIKE team 03:07:01.21
8. (120.)270 Ján D. 03:20:40.63
9. (176.)147 Jaroslav K. 04:18:56.20
0 Martin K. TREKbikesBB DN:St:ar.ts

Kategória : MC - Muži Masters D 60 rokov a viac (Stredná trať - 50 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (64.)172 Milo C. Stropkov 02:53:15.55
2. (84.)189 Frantisek K. ProSport Team Košice 03:00:32.75
3. (87.)254 Jozef P. CK CYKLOŠPORT KEŽMAROK 03:02:52.74
4. (112.)173 Jozef S. Horal bike team 03:14:35.66
5. (124.)238 Vojtech P. ( jaro127) SCK Magnezit Jelšava 03:23:03.16
6. (125.)175 Juraj S. Deltaklub Košice 03:23:09.59
7. (126.)148 Jaroslav H. Poprad 03:23:20.84
8. (128.)305 Ján H. deltaklub Košice 03:23:41.34
9. (133.)194 Peter M. EURODREVENIK ŽEHRA 03:27:50.56
10. (148.)303 Dušan P. OmegaT cycling 03:38:16.98
11. (172.)242 Milan R. 04:13:00.48
12. (178.)109 Milan Longauer ( longoml23) Hellius rs BB 04:20:18.50

Kategória : Z - Ženy 19 - 39 rokov (Stredná trať - 50 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (68.)322 Timea Š. ( Timi3) PROefekt team 02:54:54.79
2. (89.)265 Katarína Ř. ProSport Team Košice 03:04:08.48
3. (114.)124 Ivana S. Superior Riders o.s. 03:16:05.89
4. (174.)155 Zuzana H. 04:18:06.70

Kategória : ZMB - Ženy Masters B 40- 49 rokov (Stredná trať - 50 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (102.)219 Stanislava V. Cyklistický klub Energia Svit 03:09:55.68
2. (134.)226 Lucia P. Košice 03:28:18.82
3. (138.)306 Mariana M. 03:31:53.78
4. (157.)241 Adriana H. Adrika Gaučik 03:46:11.00
5. (159.)202 Marianna K. CK MŠK Kežmarok 03:50:58.89
0 Andrea R. DN:St:ar.ts

Kategória : ZMC - Ženy Masters C 50 rokov a viac (Stredná trať - 50 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (119.)308 Tatiana M. 03:20:00.61
2. (167.)171 Slávka F. ( slavuš) Bike klub LIPA 03:59:28.08
0 Dana G. CK ROUTE 66 Brezno DN:St:ar.ts

Kategória : J - Juniorky 17 - 18 rokov (Stredná trať - 50 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (122.)229 Janka D. ( rudolfdubaj) MŠK Žiar nad Hronom - Cyklistický klub 03:21:42.35

Typ trate : GRAVEL - Stredná trať - 50 km

Kategória : GRAVEL - muži 17 a viac rokov (GRAVEL - Stredná trať - 50 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (1.)352 Alexander K. cyk l osi 02:29:37.62
2. (2.)351 Lukas S. 02:48:02.85
3. (3.)353 Jozef H. Divo Trenčín 02:56:45.67
4. (4.)354 Martin J. 03:14:05.80
5. (5.)355 Adrián C. CK Energia Svit 03:42:24.84
357 Denis M. ( denny224) DN:Fi:ni.sh
0 Gron J. www.masazkrynica.pl DN:St:ar.ts
0 Michal A. SCK Pieniny DN:St:ar.ts
0 Ivan S. Bike Pro DN:St:ar.ts
0 Vladimír S. DN:St:ar.ts
0 Dusan K. DN:St:ar.ts
0 Lukáš S. ProSport Team Košice DN:St:ar.ts

Kategória : GRAVEL - ženy 17 a viac rokov (GRAVEL - Stredná trať - 50 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (6.)356 Dominika M. 04:04:12.69

Typ trate : Dlhá trať - 75 km

Kategória : MM - Muži Masters B 40 - 49 rokov (Dlhá trať - 75 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (1.)53 Ján H. MTBIKER 03:12:41.60
2. (7.)63 Ján J. 03:35:28.93
3. (9.)82 Pavol H. pro-body sport team 03:37:32.98
4. (10.)58 Jozef M. Klub Nadšencov Amatérskej Cyklistiky 03:37:33.68
5. (11.)5 Tomáš G. ( tommee) pro-body sport team 03:38:24.41
6. (12.)10 Jozef Š. OUTSITERZ 03:40:06.90
7. (14.)62 Andrej B. ( Andobiker) Ruzomberok 03:42:25.15
8. (16.)59 Martin Z. ( MentalCoach) MTBIKER 03:43:18.88
9. (19.)16 Marián P. ( ocizlesa) Bike4you Hlohovec 03:49:45.83
10. (20.)3 Péter K. ORBEA - Forza Racing Team 03:57:40.42
11. (21.)17 Peter B. ( Bartecko44) Buday Family 03:58:10.31
12. (22.)40 Roman K. SK Topolcianky 03:58:28.35
13. (24.)27 Jozef J. ( jachmel) Prešov 04:03:33.49
14. (28.)22 Martin L. ( MatoLiptak) 04:07:01.21
15. (29.)38 Lukáš J. 04:11:54.92
16. (32.)55 Jozef S. ( smorko) 04:15:31.15
17. (38.)28 Peter D. ( peter_dzurnak) Gelnica 04:22:36.09
18. (41.)34 Patrik Paumer ( studio) Bike klub LIPA 04:23:34.09
19. (44.)13 Jozef_CK_LEV CK LEV Levoča 04:24:07.08
20. (45.)47 Rastislav K. 04:25:22.32
21. (48.)65 Marcel K. Villa Krejza Horný Smokovec 04:27:12.57
22. (52.)43 Radovan K. Horská Polícia 04:33:23.26
23. (53.)54 Stanislav P. ( Stenlyk) CK Energia Svit 04:33:27.77
24. (54.)57 Andrej K. 04:34:08.51
25. (60.)33 Zdenko M. ( weisser012) Vrútky 04:48:37.91
26. (61.)51 Marian H. ( mekcen) 04:54:04.12
27. (64.)25 Marek Malovec ( MarMal) Cyklo ŠK Jablonica 05:21:31.67
28. (66.)52 Martin S. Purple Rain 05:22:53.66
0 Štefan P. OUTSITERZ DN:St:ar.ts
0 Igor C. CLIMBERG SPORT TEAM DN:St:ar.ts
0 Igor Z. ( Zajo23) AUTOGLYM DN:St:ar.ts
0 Maciej N. Cyclo Trener Team DN:St:ar.ts

Kategória : M - Muži 19 - 39 rokov (Dlhá trať - 75 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (2.)8 Michal S. Superior Riders o.s. 03:16:56.07
2. (3.)42 Rudolf D. ( RULE) pro-body sport team 03:17:01.07
3. (4.)24 Piotr Sajdak S. CYCLO TRENER TEAM 03:17:06.57
4. (5.)9 Miroslav P. ( miropalicka) pro-body sport team 03:33:54.45
5. (8.)29 Rasťo S. 03:35:39.43
6. (13.)41 Matej Č. CYKLOSTORE Trenčín 03:41:54.89
7. (15.)85 Andrej M. Topoľčianky 03:42:40.64
8. (17.)36 Marian Š. ( xbiker) CK Energia Svit 03:43:26.63
9. (18.)2 Juraj K. ( JKo) ProSport Team Košice 03:46:06.87
10. (23.)18 Alex L. Decathlon Martin 04:02:10.37
11. (25.)14 Dalibor D. ( Dal_bor) 04:04:25.48
12. (26.)49 Ferdinand J. 04:04:29.48
13. (27.)37 Jaroslav P. 04:04:44.97
14. (30.)46 Tomáš T. RIDE BIKES NOT TANKS 04:13:47.90
15. (36.)21 Radko S. 04:20:49.86
16. (43.)15 Lukáš R. CK LEV LEVOCA 04:24:06.84
17. (47.)23 Karol G. BICYCLE GARAGE 04:26:45.82
18. (49.)48 Miroslav I. Cyklistický klub Energia Svit 04:29:42.87
19. (50.)11 Samuel D. 04:30:34.04
20. (51.)50 Peter K. ( peter.kal) 04:32:55.27
21. (55.)66 Matej T. 04:35:54.00
22. (57.)4 Martin U. ( martinurban18) Vieska nad Žitavou 04:36:53.74
23. (58.)19 Filip M. 04:39:17.90
24. (59.)7 Vladimír K. SKODA TEAM AUTOPROFIT 04:48:23.16
25. (63.)45 Matúš P. PREŠOV 05:14:46.47
61 Peter Ž. ProSport Team Košice DN:Fi:ni.sh
0 Kristián J. PROefekt across CST team DN:St:ar.ts
0 Marce B. DN:St:ar.ts
0 Martin Wachs ( martin_waxo) Cyklistický klub SPARTAK TLMAČE DN:St:ar.ts
0 Martin I. ( Imroman) MTBIKER DN:St:ar.ts

Kategória : MB - Muži Masters C 50 - 59 rokov (Dlhá trať - 75 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (6.)56 František Š. ProSport Team Košice 03:34:20.45
2. (31.)84 Rudolf D. Malá Ida 04:14:00.91
3. (33.)64 Jozef P. Villa Krejza Horný Smokovec 04:17:15.13
4. (39.)20 Vladimír K. ( kali) Gelnica 04:22:42.10
5. (42.)31 Rastislav B. ProSport Team Košice 04:23:59.58
6. (46.)30 Rado M. 04:25:47.82
12 Maros G. DN:Fi:ni.sh

Kategória : MC - Muži Masters D 60 rokov a viac (Dlhá trať - 75 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (34.)39 Róbert G. ProSport Team Košice 04:18:23.62
2. (35.)44 Zdeno G. Snina 04:20:42.11
3. (37.)32 Vladimír P. YTCT Donovaly 04:22:17.35
4. (56.)60 Ján N. LK METROPOL KOSICE 04:36:40.99
5. (62.)6 Emil G. Športový klub Devínska Kobyla 04:59:09.83
6. (67.)35 Peter P. 05:45:12.25
81 Pavel Longauer ( longauerpali) Chorvatsky Grob-Čierna voda DN:Fi:ni.sh

Kategória : Z - Ženy 19 a viac rokov (Dlhá trať - 75 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (40.)83 Martina K. ( MartinaKrahulcova) OUTSITERZ 04:22:42.36
2. (65.)26 Denisa Dubovská ( DeniDu) ŠK Jablonica 05:21:31.92
0 Kristina K. ( Kristina) P2R Bike Team DN:St:ar.ts



Celkové poradie pre jednotlivé trate

Typ trate : Detská trať 5km

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1.832 Maxim H. CYKLO ČAJKA RACING 00:10:18.01
2.807 Denis S. cyklospiš 00:10:32.01
3.838 Felix H. CYKLO SPIŠ 00:11:11.50
4.833 Igor H. 00:11:13.76
5.831 Denis T. 00:11:14.25
6.835 Daniel U. 00:11:17.13
7.823 Šimon M. 00:11:23.50
8.834 Kamil U. 00:11:42.75
9.829 Matúš P. 00:11:44.00
10.840 Nicolo P. 00:11:49.25
11.814 Šarlota Č. CK MŠK Kežmarok 00:12:24.25
12.836 Filip J. 00:12:41.00
13.827 Dorota J. 00:12:41.36
14.825 Matúš M. 00:12:42.24
15.846 Matej H. 00:13:10.75
16.822 Sára B. 00:13:15.50
17.826 Michal V. 00:13:27.37
18.818 Lujza G. 00:13:59.48
19.804 Tomáš G. 00:14:00.49
20.824 Adam J. 00:14:07.48
21.841 Julia V. cyklospiš 00:14:11.73
22.837 Dominik M. 00:14:32.48
23.805 Jozef G. 00:14:33.75
24.820 Timea J. 00:14:35.99
25.812 Erik S. 00:14:37.98
26.813 Karol Č. CK MŠK Kežmarok 00:14:47.73
27.806 Andrej C. 00:14:50.99
28.850 Martin U. 00:14:56.99
29.844 Oliver V. 00:14:57.98
30.816 Jakub S. 00:14:59.98
31.821 Timea H. 00:15:10.23
32.828 Daniel Gustáv B. 00:15:12.23
33.839 Oliver B. 00:15:24.48
34.810 Miroslav Ž. 00:15:34.48
35.830 Šimon B. 00:15:55.48
36.847 Karol M. 00:16:02.47
37.817 Tatiana S. 00:16:03.23
38.803 Oliver J. 00:16:10.47
39.845 Matej G. 00:16:10.48
40.848 Lukáš H. 00:16:22.35
41.842 Richard D. 00:17:19.46
42.849 Dario N. 00:17:19.47
43.811 Jakub M. Maraton.bike 00:17:51.21
44.819 Michal J. 00:18:08.45
45.808 Tobias S. cyklospiš 00:19:00.95
46.802 Adam B. 00:20:35.31
47.843 Filip D. 00:20:48.08
48.801 Adelka D. 00:23:37.79
49.815 Richard S. 00:23:43.91
50.809 Adela G. 00:23:59.66
0 Tatiana S. DN:St:ar.ts
0 Jakub S. DN:St:ar.ts
0 Richard S. DN:St:ar.ts

Typ trate : Family trať - 10 km

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1.728 Martin C. CK MŠK Kežmarok 00:16:50.92
2.727 Miroslav P. CK MŠK Kežmarok 00:16:51.04
3.706 Martin M. PROefekt team 00:18:11.28
4.705 Ivan M. PROefekt team 00:18:12.03
5.719 Lubos J. 00:19:58.89
6.720 Erik J. 00:19:59.27
7.703 Marek N. CK MSK Kezmarok 00:20:14.53
8.704 Filip N. CK MŠK Kežmarok 00:20:14.76
9.713 Ivan Š. Bardejov 00:20:57.02
10.714 Michal Š. Bardejov 00:20:57.02
11.723 Daniel M. ( drahomir1) Alfavlci Trhovište 00:21:37.01
12.721 Drahomir M. ( drahomir1) Alfavlci Trhovište 00:21:37.60
13.729 Jaroslav S. ( jaroslavsmolka) Bukovec 00:21:46.50
14.730 Simon S. ( jaroslavsmolka) PROefekt KOŠICE 00:21:46.50
15.708 Martina R. CYKLISTICKÁ TOUR 00:21:50.01
16.707 Martin R. Discover Cycling 00:21:51.25
18.716 Matias K. SB- Seňa Bikers 00:25:35.73
17.715 Pavol K. SB Seňa Biker 00:25:35.73
20.718 Olívia K. 00:25:36.23
19.717 Tímea K. 00:25:36.23
21.709 Jaroslav A. 00:26:15.72
22.710 Leonard A. 00:26:16.40
23.735 Pavol R. 00:27:00.47
24.736 Kristian F. 00:27:00.97
25.734 Sebastian B. 00:27:02.22
26.733 Rastislav H. 00:27:02.47
27.724 Ivana F. 00:29:23.45
28.725 Andrej F. 00:29:24.87
30.740 Nela K. 00:29:36.45
29.739 František K. 00:29:36.45
31.712 Štefania D. 00:30:45.71
32.711 František D. 00:30:46.47
33.738 Lujza C. CIRO BIKE TEAM 00:32:37.18
34.737 Michal C. CIRO BIKE TEAM POPRAD 00:32:44.67
36.742 Maxim M. 00:36:03.91
35.741 Milan M. 00:36:03.91
37.726 Nela D. 00:41:13.40
38.722 Daša P. 00:41:13.86
39.702 Alex R. ŠKODA BIKE TEAM AUTOVES 00:45:20.46
40.701 Radovan R. ŠKODA BIKE TEAM AUTOVES 00:45:21.09
41.731 Peter G. 00:45:57.33
42.732 Tamara G. 00:45:58.58
0 Rastislav M. Spojená škola internátna Levoča DN:St:ar.ts

Typ trate : Krátka trať - 25 km

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1.525 Roman V. CyS - Akadémia Petra Sagana 01:07:23.00
2.536 Tomas Z. Cyklo ŠK Jablonica 01:08:48.49
3.539 Peter S. KST BESKYD Svidnik 01:12:44.46
4.547 Martin Ž. Outsitzer 01:13:44.57
5.537 Matúš Š. KPHC Turčianske Teplice 01:14:24.45
6.511 Denis Š. cyklo spak 01:18:19.67
7.541 Peter S. ŠK Cyklo-Tour Sereď 01:18:20.03
8.507 Tomáš K. 01:19:32.92
9.535 Dominik B. Bike klub Brezovica 01:19:49.92
10.540 Stanislav Z. 01:19:50.91
11.515 Barbora H. Športový klub Topoľčianky 01:20:58.16
12.538 Jozef K. Kst Beskyd 01:21:44.15
13.521 Tadeáš F. 01:22:51.89
14.581 Zuzana K. 01:24:42.88
15.587 Vladimír L. ESAT.sk 01:25:36.88
16.524 Samuel M. Prešov 01:25:37.12
17.523 Peter F. ( F39Peter) 01:26:23.61
18.543 Pavol F. 01:26:40.36
19.517 Slavomir J. ( hunt9) Gelnica 01:27:32.56
20.510 Libor M. 01:27:50.36
21.533 10adidas10 Cyklistický klub Energia Svit 01:28:14.35
22.516 Ladislav H. ŠK Topoľčianky 01:28:48.85
23.519 Ivan Kolačan ( koiv1001) K K Racing 01:30:23.59
24.522 Filip J. CyS - Akadémia Petra Sagana 01:31:19.83
25.542 Martin V. Cykloklub IRIS Prešov 01:32:07.82
26.526 Jan Š. 01:34:14.06
27.574 Damián N. 01:34:54.80
28.530 Vincent B. 01:34:57.55
29.580 Miroslava G. ŠK Železiarne Podbrezová a.s. 01:36:25.54
30.590 Jakub G. TODOS Košice s.r.o. 01:37:56.79
31.501 Šimon U. 01:38:07.78
32.546 Vendelin P. 01:40:29.76
33.528 Michal F. 01:41:26.50
34.527 Zuzana M. Infodoktor.sk 01:41:38.75
35.514 Zuzana B. Vrutky 01:42:01.75
36.584 Viktória Z. PRAVNO CYCLING TEAM 01:43:18.37
37.588 Kristina P. CK MŠK Kežmarok 01:48:36.70
38.545 Adam D. CK Energia Svit 01:49:24.20
39.544 Kamil D. CK ENERGIA SVIT 01:49:24.45
40.520 Denisa J. 01:51:32.93
41.586 Boris Ž. 01:51:37.18
42.579 Jiří H. 01:53:02.67
43.518 Peter K. CK Energia Svit 01:53:11.17
44.582 Alexandra Č. ( Emilianio) CK MŠK Kežmarok 01:53:21.68
45.589 Jozef V. 01:53:50.41
46.509 Matúš M. ŠKODA BIKE TEAM ŠAS 01:54:17.52
47.532 Jozef S. 01:54:25.52
48.529 Katarína Š. Šarišské Dravce 01:54:30.66
49.531 Jozef Š. Šarišské Dravce 01:54:31.16
50.591 RastikSVK Blackbike 02:02:52.11
51.512 Dana K. 02:02:54.85
52.503 Dušan B. 02:06:53.57
53.508 Marianna K. ŠKODA BIKE TEAM ŠAS 02:12:07.78
54.585 Peter T. ŠKODA BIKE TEAM 02:12:08.00
55.592 Žaneta B. Radoma 02:12:44.53
56.513 Tomáš O. 02:13:38.52
57.583 Zuzana H. BAJKERKY 02:18:46.23
58.505 Jana V. ŠKODA BIKE TEAM 02:20:23.47
59.502 Jozef S. 02:20:23.73
60.506 Tomáš G. 02:21:33.46
61.504 Marián L. 02:30:21.15
62.576 Roland R. 03:17:04.06
63.578 Oto S. Prešov 04:05:10.22
64.573 Martin K. POHO 04:05:10.22
65.571 Dávid G. 04:05:10.22
66.575 Adam K. 04:05:10.22
67.577 Ján K. 04:05:10.28
572 Gabriel N. DN:Fi:ni.sh
0 Peter L. DN:St:ar.ts
0 Rastislav D. ISAKO šport DN:St:ar.ts
0 Milan K. Enduro DN:St:ar.ts

Typ trate : E-BIKE - Stredná trať - 50 km

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1.383 Igor Z. 01:56:07.12
2.387 Natália M. Maraton.bike 01:59:43.59
3.390 Branislav C. TUV SUD 02:02:38.32
4.382 Andrej G. 02:09:21.56
5.388 Miroslav F. Košice 02:15:17.40
6.384 Martin K. 02:43:59.77
7.389 Martina C. 02:58:39.00
391 Kamil K. DN:Fi:ni.sh
386 Zuzana R. DISKONTO DN:Fi:ni.sh
385 Matej D. DISKONTO DN:Fi:ni.sh
381 Stefan O. ( Stefan61) CK Spišský Stvrtok DN:Fi:ni.sh
0 Anton K. DN:St:ar.ts

Typ trate : Stredná trať - 50 km

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1.230 Radovan B. SUNCYCLE.sk Cycling Team 02:12:12.20
2.198 Michal D. ( michal.dubovec) InShape.sk 02:12:49.86
3.266 Tomáš H. ProSport Team Košice 02:15:45.08
4.169 Michal P. ebajk racing 02:17:48.71
5.211 Peter F. Sportakus Cycling Team 02:18:28.06
6.153 Róbert G. MTBIKER 02:19:36.56
7.227 Martin B. ( bmartin) Športservis Team 02:19:36.57
8.152 Ľubomír O. Bike4you Hlohovec 02:20:31.54
9.309 Miloš Sopko ( emsi) BH-MARATON.BIKE 02:21:03.29
10.220 Peter B. Cyklistický klub Energia Svit 02:22:06.03
11.179 Daniel M. 02:23:05.02
12.206 Branislav G. TOP SPORT TEAM 02:24:16.27
13.113 Michal B. PRO CYCLING AONE 02:26:09.81
14.177 Tomáš S. CK MŠK Kežmarok 02:27:13.00
15.315 Marek V. 02:28:13.74
16.128 Martin Holiš ( hoblik) Bike4you Hlohovec 02:30:19.47
17.195 Filip R. ProSport Team Košice 02:30:51.22
18.320 Miroslav F. ProSport Team Košice 02:31:48.22
19.302 Michal D. 02:32:06.72
20.145 Martin B. Vetroplachmagazin 02:33:42.71
21.186 Matúš F. Nature BIKE 02:34:18.44
22.246 Martin D. ( xdanko00) 02:34:43.96
23.209 Pavol Ž. TOP SPORT TEAM 02:35:00.69
24.132 Šimon J. 02:35:49.44
25.123 Peter J. ( joppik) 02:35:53.93
26.146 Slavomír Š. CYKLOŠPAK 02:36:13.43
27.133 Ján Š. CYKLOŠPAK 02:37:24.92
28.311 Jozef M. Bike klub LIPA 02:37:26.93
29.161 Martin H. ( MaRRos) CK Energia Svit 02:37:30.17
30.248 Roman S. Kosice 02:37:32.99
31.255 Maroš Glevaňák ( Glevo) MTBIKER 02:37:49.19
32.164 Erik G. ( 110ericko) CK ROUTE 66 Brezno 02:38:09.99
33.151 Jan Z. ( janzuber) Chkebnice 02:38:33.66
34.316 Filip G. CK Spišský Štvrtok 02:39:29.66
35.232 Vladimír P. CK Energia Svit 02:39:58.66
36.166 Daniel Z. 02:40:12.90
37.168 Marián S. Blackbike.sk 02:40:38.40
38.258 Dušan F. ProSport Team Košice 02:40:40.16
39.210 Cyril V. 02:41:14.15
40.324 Tomáš S. 02:41:55.64
41.196 Ján Š. ( jasik) Spišská Belá 02:43:41.88
42.159 Michal K. ruzomberok.bike 02:43:47.37
43.256 Nándor K. Salgótarjáni HKE 02:45:42.11
44.107 Branislav B. ( Riddic5) CK Spišský Štvrtok 02:45:43.86
45.142 Miroslav B. 02:45:48.86
46.301 Patrik P. Bike4you Hlohovec 02:47:44.59
47.131 Peter F. ( Fiffo) Spišské Tomášovce 02:48:13.09
48.154 Miroslav M. ( MiroslavMedvec) 02:48:27.84
49.216 Karol T. PROefekt Team 02:48:29.59
50.247 murko444 02:48:35.59
51.323 Ján J. 02:48:35.59
52.318 Ján V. 02:48:38.61
53.239 Petr L. ( elvila) 02:49:02.84
54.228 Rudolf D. ( rudolfdubaj) Dubaj Family Zvolen 02:49:18.34
55.224 Jozef L. Sokol 02:49:58.08
56.184 Rene S. Stropkov 02:50:10.83
57.182 Ján Š. ( Jano81) Kráľova Lehota 02:50:18.86
58.185 Marián F. Gelnica 02:51:41.32
59.127 Radoslav I. CYKLOmax - Poprad 02:52:11.06
60.143 Dominik B. 02:52:48.24
61.240 Karol H. 02:52:51.07
62.243 Jan Blanar ( speedyenergy) 02:52:58.31
63.253 Roman K. pixeler.sk 02:53:03.81
64.172 Milo C. Stropkov 02:53:15.55
65.158 Ján Štesko ( janstesko) BIG BIKE team 02:53:52.30
66.317 Michal S. ( michalschenk73) Dolný Kubín 02:54:10.80
67.102 Adam P. 02:54:29.04
68.322 Timea Š. ( Timi3) PROefekt team 02:54:54.79
69.249 Slavo Š. Buena Vista cycling club 02:55:07.29
70.260 Jeremy S. KAKTUS BIKE-TEAM Bratislava 02:55:38.04
71.137 Radovan F. 02:56:55.78
72.165 Jakub M. Harmanec 02:58:16.27
73.325 Jaroslav Č. 02:58:24.52
74.126 Marek Š. Cyklomax Poprad 02:58:26.52
75.223 Peter J. 02:58:27.52
76.264 Ľubomír K. ( lubo.k) PROefekt team 02:58:29.27
77.149 Dominik M. Time4fun 02:59:23.76
78.213 Michal M. 03:00:10.76
79.321 Viktor H. ŠK Pegas Košice 03:00:17.50
80.222 vladi78 03:00:18.09
81.272 Jozef T. CASSOVIA REALITAS Race 03:00:18.34
82.313 Matej K. Košice 03:00:26.34
83.122 Martin S. Škoda Team Auto Gabriel 03:00:27.51
84.189 Frantisek K. ProSport Team Košice 03:00:32.75
85.141 Michal C. TATRAVAGÓNKA V POHYBE 03:01:01.25
86.167 Rudolf Sabol ( neron) 03:01:08.00
87.254 Jozef P. CK CYKLOŠPORT KEŽMAROK 03:02:52.74
88.130 Vladimír Ž. CK Spišský Štvrtok 03:03:53.49
89.265 Katarína Ř. ProSport Team Košice 03:04:08.48
90.108 Roman K. ( Romanks) Lýtka ako žehličky 03:05:04.97
91.163 Peter Daruľa ( PeterKE) Košice 03:05:35.72
92.212 Štefan B. ( Stevik221) SCK Poprad 03:05:50.71
94.170 Tadeáš G. BIG BIKE team 03:07:01.21
93.192 Milan G. 03:07:01.21
95.207 Štefan M. 03:07:28.20
96.304 Martin J. 03:07:32.95
97.174 Ladislav C. Spedos Slovensko 03:07:42.45
98.114 Tibor P. Stupava 03:07:44.70
99.176 Vlastimil C. ( vlastoch) Košice 03:08:08.45
100.237 Peter K. 03:09:20.44
101.157 Martin Č. ( martinko76) Poprad 03:09:32.20
102.219 Stanislava V. Cyklistický klub Energia Svit 03:09:55.68
103.140 Peter R. CK LEV Levoca 03:10:08.18
104.234 Matúš D. HPH Kežmarok 03:10:37.26
105.129 Jozef G. 03:11:14.68
106.263 Samuel Z. 03:11:37.17
107.187 Peter D. ( Peter1982) CK Energia Svit 03:12:09.17
108.245 Milan H. Bike klub Madridská THC 03:12:23.92
109.178 Roman V. Cyklistický klub Rimavská Sobota 03:12:40.52
110.160 Tomáš M. ( tomasmincak) CK Energia Svit 03:13:44.16
111.259 Tomáš Š. Nováčany 03:14:34.65
112.173 Jozef S. Horal bike team 03:14:35.66
113.193 Peter C. ( bedi) 03:15:00.91
114.124 Ivana S. Superior Riders o.s. 03:16:05.89
115.273 Samuel B. ( Samuellson-bc) 03:16:11.65
116.106 Juraj H. Los Debilos 03:16:52.89
117.162 Bohumil K. 03:17:31.38
118.221 Martin S. CK Energia Svit 03:19:34.88
119.308 Tatiana M. 03:20:00.61
120.270 Ján D. 03:20:40.63
121.150 Maroš V. 03:21:27.10
122.229 Janka D. ( rudolfdubaj) MŠK Žiar nad Hronom - Cyklistický klub 03:21:42.35
123.144 Jozef L. ( Dodik1) SK Profi-Bike 03:22:50.84
124.238 Vojtech P. ( jaro127) SCK Magnezit Jelšava 03:23:03.16
125.175 Juraj S. Deltaklub Košice 03:23:09.59
126.148 Jaroslav H. Poprad 03:23:20.84
127.208 Robert H. 03:23:39.34
128.305 Ján H. deltaklub Košice 03:23:41.34
129.236 Róbert G. 03:25:47.32
130.191 Pavol B. 03:26:51.56
131.215 Samuel C. 03:26:56.10
132.116 Martin B. ŠKODA BIKE TEAM Todos Bratislava 03:26:57.32
133.194 Peter M. EURODREVENIK ŽEHRA 03:27:50.56
134.226 Lucia P. Košice 03:28:18.82
135.214 Matúš M. 03:29:56.29
136.271 Matej F. 03:31:38.78
137.312 Marcel H. ( Marcel2808) CykloŠpak 03:31:50.28
138.306 Mariana M. 03:31:53.78
139.200 Štefan L. 03:32:49.27
140.188 Peter F. Nature BIKE 03:33:09.02
141.138 Marcel B. Jaklovce 03:33:12.53
142.262 Fernando Dallabeneta ( dallabeneta) JOIN uniquepeople.sk 03:33:35.02
143.181 Jozef K. Cyklocentrum Plus Trnava 03:34:27.26
144.183 Tomas B. Time4Fun 03:35:13.00
145.117 vladino9 Skoda Bike Team 03:35:55.25
146.104 Martin B. Los Debilos Partizanske 03:36:07.75
147.231 Lubomir G. Cyklo Klub Spišsky Štvrtok 03:36:47.99
148.303 Dušan P. OmegaT cycling 03:38:16.98
149.135 Július Š. bez klubu 03:39:15.73
150.261 Lubomir R. ( lubo179) 03:39:15.73
151.118 Kamil K. ŠKODA BIKE TEAM ŠAS 03:40:20.23
152.244 Ivan P. vibration.sk 03:40:24.96
153.235 Anton R. 03:43:57.45
154.103 Ivan J. Los Debilos 03:44:07.44
155.310 Tomáš S. 03:45:31.19
156.326 Martin G. 03:45:51.68
157.241 Adriana H. Adrika Gaučik 03:46:11.00
158.225 Zdenko F. 03:48:46.41
159.202 Marianna K. CK MŠK Kežmarok 03:50:58.89
160.199 Adrián K. 03:51:38.64
161.217 Peter Š. 03:53:21.18
162.267 Peter J. 03:54:28.61
163.307 Jozef Mário J. 03:54:28.86
164.115 Karol G. Košice 03:55:21.61
165.269 Daniel D. 03:56:12.35
166.314 Ondrej M. 03:56:35.86
167.171 Slávka F. ( slavuš) Bike klub LIPA 03:59:28.08
168.201 Marek H. CK MŠK Kežmarok 04:03:40.55
169.233 Erich N. Spisska Nova Ves 04:07:07.53
170.120 Rudolf S. ŠKODA BIKE TEAM 04:09:03.76
171.205 Ján K. 04:09:05.77
172.242 Milan R. 04:13:00.48
173.203 Jozef P. ( jimmino) 04:13:06.48
174.155 Zuzana H. 04:18:06.70
175.156 Marek H. 04:18:06.96
176.147 Jaroslav K. 04:18:56.20
177.257 Lukáš L. 04:19:52.93
178.109 Milan Longauer ( longoml23) Hellius rs BB 04:20:18.50
179.218 Robert H. Poprad 04:20:35.93
180.112 Marek R. Zoncolan Pro 29 Levoča 04:21:38.67
181.105 Milan C. Los Debilos 04:24:15.20
182.204 Martin V. 04:25:53.64
183.327 Robert V. 04:29:53.36
184.250 Marek K. 04:32:16.10
185.251 Boris Š. 04:32:16.39
186.110 Martin K. 04:35:58.62
187.190 Ernest K. 04:40:31.29
188.197 Matúš Lenhart ( emel) 04:51:19.71
189.268 Štefan V. 04:51:19.96
190.101 Dalibor P. Vachta 04:54:22.18
191.111 Igor K. 05:06:15.60
192.134 Zoltán S. 05:10:47.07
193.136 István S. 05:10:47.32
180 Juraj B. ( juro59) Hnilčík DN:Fi:ni.sh
119 Slavomír K. ( slavokover) Moris Slovakia Košice DN:Fi:ni.sh
121 Róbert Š. Moris Slovakia DN:Fi:ni.sh
139 Cyprián K. Levoča DN:Fi:ni.sh
252 Oliver Š. BIG BIKE team DN:Fi:ni.sh
319 Michal G. DN:Fi:ni.sh
0 Dana G. CK ROUTE 66 Brezno DN:St:ar.ts
0 Peter C. DN:St:ar.ts
0 Pavol K. DN:St:ar.ts
0 Matej M. BH-MARATON.BIKE DN:St:ar.ts
0 Andrea R. DN:St:ar.ts
0 Miroslav K. ( migel049) ASSOPROGRESS DN:St:ar.ts
0 Michal M. DN:St:ar.ts
0 Juraj K. DN:St:ar.ts
0 Peter H. MTB Slovenský opál DN:St:ar.ts
0 Ing.martin B. Zarana Lapaj Barana DN:St:ar.ts
0 Mário K. MaViAgi DN:St:ar.ts
0 Daniel M. DN:St:ar.ts
0 Richard M. DN:St:ar.ts
0 Ľubomír B. ASSOPROGRESS DN:St:ar.ts
0 Ondrej B. ( Obckrs) Cyklistický klub Rimavská Sobota DN:St:ar.ts
0 Joko Š. Tandem DN:St:ar.ts
0 Marek V. ( vandlikmarek) BH-MARATON.BIKE DN:St:ar.ts
0 Marek K. DN:St:ar.ts
0 Peter K. TREKbikesBB DN:St:ar.ts
0 Martin K. TREKbikesBB DN:St:ar.ts

Typ trate : GRAVEL - Stredná trať - 50 km

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1.352 Alexander K. cyk l osi 02:29:37.62
2.351 Lukas S. 02:48:02.85
3.353 Jozef H. Divo Trenčín 02:56:45.67
4.354 Martin J. 03:14:05.80
5.355 Adrián C. CK Energia Svit 03:42:24.84
6.356 Dominika M. 04:04:12.69
357 Denis M. ( denny224) DN:Fi:ni.sh
0 Gron J. www.masazkrynica.pl DN:St:ar.ts
0 Michal A. SCK Pieniny DN:St:ar.ts
0 Ivan S. Bike Pro DN:St:ar.ts
0 Vladimír S. DN:St:ar.ts
0 Dusan K. DN:St:ar.ts
0 Lukáš S. ProSport Team Košice DN:St:ar.ts

Typ trate : Dlhá trať - 75 km

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1.53 Ján H. MTBIKER 03:12:41.60
2.8 Michal S. Superior Riders o.s. 03:16:56.07
3.42 Rudolf D. ( RULE) pro-body sport team 03:17:01.07
4.24 Piotr Sajdak S. CYCLO TRENER TEAM 03:17:06.57
5.9 Miroslav P. ( miropalicka) pro-body sport team 03:33:54.45
6.56 František Š. ProSport Team Košice 03:34:20.45
7.63 Ján J. 03:35:28.93
8.29 Rasťo S. 03:35:39.43
9.82 Pavol H. pro-body sport team 03:37:32.98
10.58 Jozef M. Klub Nadšencov Amatérskej Cyklistiky 03:37:33.68
11.5 Tomáš G. ( tommee) pro-body sport team 03:38:24.41
12.10 Jozef Š. OUTSITERZ 03:40:06.90
13.41 Matej Č. CYKLOSTORE Trenčín 03:41:54.89
14.62 Andrej B. ( Andobiker) Ruzomberok 03:42:25.15
15.85 Andrej M. Topoľčianky 03:42:40.64
16.59 Martin Z. ( MentalCoach) MTBIKER 03:43:18.88
17.36 Marian Š. ( xbiker) CK Energia Svit 03:43:26.63
18.2 Juraj K. ( JKo) ProSport Team Košice 03:46:06.87
19.16 Marián P. ( ocizlesa) Bike4you Hlohovec 03:49:45.83
20.3 Péter K. ORBEA - Forza Racing Team 03:57:40.42
21.17 Peter B. ( Bartecko44) Buday Family 03:58:10.31
22.40 Roman K. SK Topolcianky 03:58:28.35
23.18 Alex L. Decathlon Martin 04:02:10.37
24.27 Jozef J. ( jachmel) Prešov 04:03:33.49
25.14 Dalibor D. ( Dal_bor) 04:04:25.48
26.49 Ferdinand J. 04:04:29.48
27.37 Jaroslav P. 04:04:44.97
28.22 Martin L. ( MatoLiptak) 04:07:01.21
29.38 Lukáš J. 04:11:54.92
30.46 Tomáš T. RIDE BIKES NOT TANKS 04:13:47.90
31.84 Rudolf D. Malá Ida 04:14:00.91
32.55 Jozef S. ( smorko) 04:15:31.15
33.64 Jozef P. Villa Krejza Horný Smokovec 04:17:15.13
34.39 Róbert G. ProSport Team Košice 04:18:23.62
35.44 Zdeno G. Snina 04:20:42.11
36.21 Radko S. 04:20:49.86
37.32 Vladimír P. YTCT Donovaly 04:22:17.35
38.28 Peter D. ( peter_dzurnak) Gelnica 04:22:36.09
39.20 Vladimír K. ( kali) Gelnica 04:22:42.10
40.83 Martina K. ( MartinaKrahulcova) OUTSITERZ 04:22:42.36
41.34 Patrik Paumer ( studio) Bike klub LIPA 04:23:34.09
42.31 Rastislav B. ProSport Team Košice 04:23:59.58
43.15 Lukáš R. CK LEV LEVOCA 04:24:06.84
44.13 Jozef_CK_LEV CK LEV Levoča 04:24:07.08
45.47 Rastislav K. 04:25:22.32
46.30 Rado M. 04:25:47.82
47.23 Karol G. BICYCLE GARAGE 04:26:45.82
48.65 Marcel K. Villa Krejza Horný Smokovec 04:27:12.57
49.48 Miroslav I. Cyklistický klub Energia Svit 04:29:42.87
50.11 Samuel D. 04:30:34.04
51.50 Peter K. ( peter.kal) 04:32:55.27
52.43 Radovan K. Horská Polícia 04:33:23.26
53.54 Stanislav P. ( Stenlyk) CK Energia Svit 04:33:27.77
54.57 Andrej K. 04:34:08.51
55.66 Matej T. 04:35:54.00
56.60 Ján N. LK METROPOL KOSICE 04:36:40.99
57.4 Martin U. ( martinurban18) Vieska nad Žitavou 04:36:53.74
58.19 Filip M. 04:39:17.90
59.7 Vladimír K. SKODA TEAM AUTOPROFIT 04:48:23.16
60.33 Zdenko M. ( weisser012) Vrútky 04:48:37.91
61.51 Marian H. ( mekcen) 04:54:04.12
62.6 Emil G. Športový klub Devínska Kobyla 04:59:09.83
63.45 Matúš P. PREŠOV 05:14:46.47
64.25 Marek Malovec ( MarMal) Cyklo ŠK Jablonica 05:21:31.67
65.26 Denisa Dubovská ( DeniDu) ŠK Jablonica 05:21:31.92
66.52 Martin S. Purple Rain 05:22:53.66
67.35 Peter P. 05:45:12.25
61 Peter Ž. ProSport Team Košice DN:Fi:ni.sh
12 Maros G. DN:Fi:ni.sh
81 Pavel Longauer ( longauerpali) Chorvatsky Grob-Čierna voda DN:Fi:ni.sh
0 Kristián J. PROefekt across CST team DN:St:ar.ts
0 Štefan P. OUTSITERZ DN:St:ar.ts
0 Marce B. DN:St:ar.ts
0 Igor C. CLIMBERG SPORT TEAM DN:St:ar.ts
0 Igor Z. ( Zajo23) AUTOGLYM DN:St:ar.ts
0 Maciej N. Cyclo Trener Team DN:St:ar.ts
0 Kristina K. ( Kristina) P2R Bike Team DN:St:ar.ts
0 Martin Wachs ( martin_waxo) Cyklistický klub SPARTAK TLMAČE DN:St:ar.ts
0 Martin I. ( Imroman) MTBIKER DN:St:ar.ts
keyboard_arrow_up